پدیلانتوس

 • حمل رایگان بالای 70 هزار تومان

  حمل رایگان بالای 70 هزار تومان

 • پرداخت با کلیه کارت های شتاب

  پرداخت با کلیه کارت های شتاب

 • تضمین کیفیت

  تضمین کیفیت

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

گل های آپارتمانی عرضه شده در سایت با گلدان معمولی می باشد. در صورت نیاز به گلدان با رنگ و سلیقه خودتان، می توانید به صورت جداگانه از بخش گلدان و ملزومات همین سایت، گلدان مورد نظر را پس از انتخاب در سبد خرید خود قرار داده و در بخش توضیحات خرید دستور ارسال گل با گلدان خریداری شده را اعلام فرمایید.

شایان ذکر است با توجه به این که گیاهان جاندار می باشند و هیچ گاه دو گیاه از لحاظ رویش شبیه یک دیگر نمی باشند، تا حدودی ممکن است گیاه ارائه شده با عکس مطابقت نداشته باشد. البته از نظر نوع، گونه و اندازه گیاه خریداری شده با عکس کاملا تطابق دارد.

 • تحویل یک روزه پارسی گل اکسپرس
 • سایز سطل 4 ( ارتفاع گیاه با سطل حدود 40 سانتی متر)

0 تومان

در انبار موجود نیست

پدیلانتوس
EUPHORBIA TITHYMALOIDES
EUPHORBIACEAE(فرفیون ها)
شمال و مرکز آمریکا
دارای گلهای قرمز در فصل تابستان می باشد.
این گیاه به ارتفاع ۱.۵ تا ۳ متر و گستردگی نیم متر می رسد.
به نور زیاد و دور از تابش مستقیم خورشید نیاز دارد.
حداقل 10 درجه حداکثر 25 درجه
در تابستان هفته ای دو مرتبه و در زمستان هفته ای یک مرتبه
به رطوبت نیاز ندارد
مخلوط خاک برگ و شن و ماسه و همینطور خاک این گیاه باید دارای غلظت های بالایی از بور ، مس، آهن ، منگنز، مولیبدن، و روی را داشته باشد.
هر دو سال یکبار می توان گلدان آن را تعویض نمود.
به جابه جایی حساس است و در جایی ثابت نگه داری شود.دقت کنید این گیاه نسبتا سمی است.

تکثیر گیاه
 
برای قلمه زدن یک روز قبل آنرا آبیاری کنید. قلمه ای 12 تا 15 سانتی  از برگ های زیرین تهیه کنید. بعد از خارج شدن شیره گیاه به دور از آفتاب و در مکانی خشک، انها را خیس کنید و یک ربع بعد بکارید و 5 سانت در خاک فرو برید. می توانید از ترکیب خاک برگ و شن استفاده کنید. در شرایط مناسب نگهداری، حدود 2 هفته بعد قلمه های شما ریشه دار خواهند شد.

آفات و بیماریها: این گیاه  آفت و بیماری خاصی ندارد گاهی اوقات شته، شپش و کنه تار عنکبوتی گیاه را درگیر می کند. ولی بطور کلی آبیاری و سرمای بیش از اندازه موجب پوسیدگی ساقه و ریشه می باشد که با کاهش دفعات آبیاری و افزایش دمای محیط مشکل را می توان رفع کرد. در صورت وجود تعداد زیاد برگ  در ساقه ها ، ساقه های بی برگ را هرس نمایید تا گیاه فرم طبیعی خود را حفظ نماید.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید